İş yaşamında yepyeni bir boyut.

Next Level Loft Ofis, 5 bin m²’lik arsa alanına ve 40 bin m² inşaat alanına sahip. Brigitte Weber Mimarlık tarafından tek blokta 28 kat olarak tasarlanan Next Level Loft Ofis’te büyüklükleri 198 ile 250 m² arasında değişen 70 ünite yer alıyor.

Modern mimarisi, teknolojik altyapısı ve yaşam alanlarına derinlik ve boyut katan 7,40 metrelik kat yüksekliği ile Next Level Loft Ofis, iş dünyasına farklı bir bakış getirdi.

Zeminden tavana kadar olan cam uygulamaları, geniş galeri boşlukları ve doğal ışık kullanımlarıyla ofis yaşamına ferahlık katan, ofis sahiplerinin iş alanlarını hayal ettikleri gibi tasarlama imkânı sunan Next Level Loft Ofis’in en önemli özelliklerinden biri de bütün ofis cephesini saran teraslarının olması.

Next Level Loft Ofis’in altında bulunan üç katlı ve 6 bin m²’lik spor merkezi, fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahası, güneşlenme terasları ve beş cadde mağazası da projeye artı bir değer katıyor.

Lokasyon

Kızılırmak, 06510
Çankaya/Ankara

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.