Next Level farkıyla Çayyolu.
Next Level farkıyla yaşam!

Her geçen gün değer kazanan Ankara’nın en iyi konut bölgelerinden Çayyolu’nda hayata geçen Next Level Çayyolu konut projesi, 101 dönüm orman ve 191 dönüm rekreasyon vadisinin hemen yanında yer alıyor.

3+1’den, 7,5+2’ye kadar farklı büyüklüklerde 429 konutta 92 farklı daire ve 6 mağaza bulunan Next Level Çayyolu’nda, yemek okulundan kapalı basketbol salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından yürüyüş yollarına, çocuk oyun alanlarından çok amaçlı saha ve sosyal tesislere kadar her detay düşünülerek tasarlandı.

Yaşamın 2019’da başladığı Next Level Çayyolu, 5 bin metrekare özel çim etkinlik alanıyla da tüm sakinlerine huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Hareketli, aktif yaşamın içinde iki çok katlı kule ve doğal yaşamı barındıran bahçeli, teraslı, verandalı yatay bloklardan oluşan Next Level Çayyolu’nun detaylı, iyi planlanmış mimarisi ve sosyal yaşamı ile yaşama kattığı ince zevkleri, içinde yaşadığınızda çok daha iyi anlayacaksınız. Çünkü buradaki her şeyi, “önce fonksiyon, sonra estetik” anlayışıyla tasarladık.

Lokasyon

Beytepe, 5452. Sk No:8, 06800
Çankaya/Ankara

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.