Yaşam, kültür, eğlence, iş ve sosyalleşmenin buluştuğu yer.

Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi (AVM) fonksiyonlarını içeren ilk karma kullanımlı projesi Next Level Ankara, 19 bin 590 metrekarelik arsa alanına ve 190 bin m²’lik inşaat alanına sahip.

Next Level Rezidans’ta, büyüklükleri 97 ile 158 metrekare arasında değişen 40 adet süit daire ve büyüklükleri 148 ile 247 m² arasında değişen 65 adet rezidans dairesi yer alıyor. Büyük bir özenle insan ölçeğinde nakşedilmiş cam cephesi ve kişiye özel yaşam alanları ile ayrışan 20 kattan oluşan rezidans kulesi, 4 metre kat yüksekliği, özel tasarlanmış terasları, yerden tavana cam uygulaması ile ev sahiplerine gün ışığından maksimum yararlanma olanağı sağlıyor.

Cephe tasarımı ve sunduğu işlevsel özellikleri ile Ankara’daki ofis anlayışını değiştiren Next Level Ofis ise 30 kat ve 133 ofisten oluşuyor.Ofis binasının en önemli özelliklerinden biri, tüm katlarda günlük ihtiyaçların karşılandığı ortak kullanım alanları oluşturulmasıdır. Tüm katlarda tasarlanan localarla kat hollerinde bekleme alanları oluşturuldu ve kat hollerinde ortak kullanıma açık ve ihtiyacı karşılayacak nitelikte fonksiyonlar yer aldı. Böylece, ofis sahiplerine de ekstra çalışma alanı kazandırıldı.

42 bin m²’lik kiralanabilir alanı, 2 bin 500 m²’lik sinema alanı ile Next Level AVM, Ankara’da sosyal yaşamın merkezi olma özelliğinin yanı sıra, rezidans ve ofislerin hem hayatını kolaylaştırıyor hem de canlı bir sosyal yaşam sunuyor. Ankara’nın ilk rezidansı ve ilk karma yaşam projesi olma özelliğinin yanında Brigitte Weber imzasını taşıyan mimarisi ile de farklılaşan Next Level Ankara, 2013 yılının sonunda tamamlandı.

Lokasyon

Kızılırmak, Dumlupınar Blv. No:3, 06520
Çankaya / ANKARA

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Pasifik GYO bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Pasifik GYO hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Pasifik GYO yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Pasifik GYO veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Pasifik GYO ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.